AMB 2018 نمایشگاه سالانه

نمایشگاه AMB Iran  نمایشگاه بین المللی فلزکاری است. غرفه داران آخرین نوآوری ها و پیشرفت های خود را در زمینه ی ماشین آلات فلزکاری در تهران عرضه می کنند. این نمایشگاه با محوریت ابزار برش و ابزار دقیق مربوط به فلزات برگزار می شود. محصولات و ماشین آلات مرتبط با سیستم های اندازه گیری، نرم افزار، سیستم های کامپیوتری، کنترل کیفیت و موارد مربوطه، قطعات، لوازم یدکی و متعلقات و همچنین قطعات خاص در صنایع مختلف در نمایشگاه AMB Iran  در معرض دید عموم قرار می‌ گیرد. 

نمایشگاه بین المللی AMB  عرضه کننده ی ابزار فلزکاری، رویداد مهمی است که در سال های زوج برگزار می شود. این نمایشگاه از جایگاه والایی در میان نمایشگاه های صنعتی برخوردار است و در زمره ی پنج نمایشگاه برتر جهان قرار دارد. این نمایشگاه کلیه ی شرکت های پیشرو در زمینه ی فن آوری و بازارهای جهان را در زمینی به مساحت 105 هزار متر مربع گرد هم می آورد تا به عرضه ی فن آوری های خود برای تولید در آینده بپردازند. بازدیدکنندگان از نمایشگاه از امکان آشنایی با زمینه های عرضه شده در نمایشگاه در غرفه ای خاص برخوردار خواهند بود. نمایشگاه AMB  با یک برنامه ریزی جذاب که طی آن برنامه های جالبی ارائه خواهد شد همراه است.  

در پی رفع تحریم های اقتصادی علیه ایران، این کشور هم اکنون یکی از جذاب ترین بازارهای سرمایه گذاری در جهان است. به طور خاص، زیرساخت های صنعتی در ایران نیاز مبرمی به نوشدن دارند. علاوه بر صنعت نفت که  نیازمند به روز سازی است، صنایع خودرو سازی، صنایع شیمیایی و بخش بهداشت و درمان بازاری با ظرفیت بسیار بالا برای خرید ماشین آلات و مهندسی کارخانه را تشکیل می دهند. کسانی که هم اکنون در ایران اقدام به راه اندازی کسب و کار نمایند شروع بسیار خوبی را در بازاری بسیار هیجان انگیز تجربه خواهند کرد. 
گروه سازه کیان خاورمیانه به نمایندگی از شرکت های توسعه دهنده ی صنعت با برند IMATECNO ، شرکت فنی و مهندسی ایتالیایی در این نمایشگاه حضور خواهد داشت ، حتما به غرفه ی سازه کیان مراجعه بفرمایید

Dates: Jun 25, 2018 – Jun 28, 2018

5 تا ۸ تیر ماه ۱۳۹۷ محل برگزاری نمایشگاه آفتاب تهران